MAKLUMAN DARI UNIT DISIPLIN!!!

Dimaklumkan bahawa pendaftaran lewat kes ponteng 40-59 hari yang sepatutnya diadakan pada 26.01.2017 (Khamis), KINI DIUBAH ke 25.01.2017 (Rabu).

Tempat dan masa pendaftaran tidak berubah seperti yang tercatat di dalam surat siaran.
Sekian, harap maklum.

P/s: Mohon disebar kepada yang berkenaan.

»Unit Disiplin, SEMERBAK.

photo195086275558091839

 

Kejohanan merentas Desa 2017

merentas-desa

 

This slideshow requires JavaScript.

KEPUTUSAN KESELURUHAN: RUMAH SUKAN

KEDUDUKAN RUMAH
1 HIJAU
2 PUTIH
3 KUNING
4 UNGU
5 MERUN
6 BIRU
7 OREN
8 MERAH

KEPUTUSAN INDIVIDU

KEDUDUKAN KATEGORI P15
NAMA RUMAH
1 HALLYCA ELLY JASMAN PUTIH
2 VERCELLI DIM HIJAU
3 EDITH TOMPINAI HIJAU
KEDUDUKAN KATEGORI L15
NAMA RUMAH
1 ROVEN WALTER OREN
2 HALMI SIDIN MERUN
3 CLEMENT DUANI HIJAU
KEDUDUKAN KATEGORI P18
NAMA RUMAH
1 ELLEN RACHEL SAMUEL HIJAU
2 JULAILA KIMSAL KUNING
3 NOLLY MARLYN BITON HIJAU
KEDUDUKAN KATEGORI L18
NAMA RUMAH
1 MOHD NAZLAN BIN MOHD ADIL UNGU
2 LINKON MIJON MERUN
3 AWANG SHAHRUL NIZAM BIN AWANG HUZAIN HIJAU

KURSUS ICT: ANJURAN KEMENTERIAN PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA DAN KEMAJUAN TEKNOLOGI MAKLUMAT

Kursus ini diadakan pada sebelah malam. Butir-butir kursus adalah seperti yang berikut:
TEMPAT : Tingkat 1, AMC College Likas Square (sebelah Sabah Trade Centre Likas)

MASA : 6.00 PM – 9.45 PM

SENARAI KURSUS
11&12 Jan 2017

✔Adobe Photoshop Level 1
✔PowerDirector
✔Microsoft Access Level 1

13&14 Jan 2017

✔Adobe Photoshop Level 2
✔AutoCAD Level 3
✔Basic Networking
✔Wordpress
✔Microsoft Access Level 2

  • Kehadiran guru-guru ke kursus ini boleh diambilkira dalam SPLG.
  • Guru-guru yang BERMINAT boleh mendaftar dengan klik pada link dibawah.

KLIK >> PENDAFTARAN

TAHNIAH diatas kejayaan dalam Pertandingan Membina Robot daripada Bahan E-Waste.

PROGRAM : Pertandingan Membina Robot daripada bahan E-Waste.

TARIKH : 18, 19 & 20 November 2016

PENYERTAAN : 3 kumpulan.

KEPUTUSAN:

Prize : CONSOLATION
Group Jonell
Robot : Robo-bot
Teacher Advisor : Micheal Jumin & Ahmad Rizal Romli
1. Jonell Jonathan
2. Yvonne Richeer
3. Beldron Feadrek

Prize : 2nd RUNNER UP
Group Safian
Robot: i-puppy
Teacher Advisor : Nadia Richard & Leo Galang Randi
1. Safian Sapri
2. Fiona Richard
3. Honeychurch Ralph
4. Shahniezam Awang Damit

Prize : CONSOLATION
Group Alden
Robot: Nix Matrixbot
Teacher Advisor : Joshua Arthur James & Roger Awang

1. Alden Red Romboon
2. Ezra Daniel Lumungking
3. Alexwelton Painan
4. John Junior Amin
5. Calse Melda Yapat
6. Jackson Lai
7. Sylvia Jarail

photo280628387573248588photo280628387573248589whatsapp-image-2016-11-19-at-17-03-57